Październik 21 2019 19:42:45
Nawigacja
Ostatnio na forum
Najnowsze tematy
· Piękno
· Dieta
· szukam na randkę
· Zmiana mieszkania
· Intrygująca wiedza
Najciekawsze tematy
Brak tematów na forum
Ostatnie artykuły
· Komenda Miejska Poli...
· Postanowienie Sądu R...
· Ruch Społeczny im. P...
· Złoty słabszy w I kw...
· Składowisko odpadów ...
Ostanie komentarze
Newsy
Bardzo ciekawy artykuł...
[FREE zip] ZAYN Icaru...
[url=http://publish.ly...
[url=https://emaze.me/...
TIKTOK hack 2019 gener...
TIKTOK hack 2019 gener...
[url=http://vk.com/pag...
[url=http://vk.com/pag...
[url=http://vk.com/pag...
[url=http://vk.com/pag...
CZEŚĆ ICH PAMIĘCI !
W Włoclawku opozycja o...
jestem pewien ze posło...
marsz emerytów robi Da...
Grażyna Przybylska Wendt
[url]http://www.bibula...
Dziś widać ze PIS się ...
[url]https://l.faceboo...
Oby, panie prezesie, oby.
Gdyby tam zostal to uw...

Artykuły
I już nie zostaną osąd...
realista, Twoje słowa ...
Zrugał nas nieco będąc...
Europa zmierza w stron...
warto pielęgnować pamięć
nieprędko poznamy prawdę
ciekawe czy Kisielińsc...
że obwodnica płocka zo...
zgodnie z pismem min.i...
Sąd Rejonowy w Sochac...

Galeria
powiadomic
ORMO wiecznie zywe
fajna laska z tej blon...
[url]http://wpolityce....
tym kapelanom II S nie...
kwiatonosz
ciekawe choroby kaczyń...
to tak jak gra w tusko...
Świetna była ta bajka,...
was? przecież ty jeste...
Najczęściej...
...czytane newsy:
Powitanie ministra Ziobro w Płocku
Zaproszenie na uroczystości
Ks. Tadeusz Isakowicz-Zaleski w Przasnyszu
Chwila bez polityki, czyli jazda "bez trzymanki"
SKANDAL! CENZURA POLITYCZNA W DZIENNIKU.PL
30 lat temu. "Prawda o płockiej Solidarności"
Wniosek o pozbawienie honorowego obywatelstwa miasta Płocka
Podziękowania
Uciekać przed kryzysem
93 rocznica odzyskania niepodległości w Płocku


...czytane artykuły:
Ruch Społeczny im. Prezydenta Lecha Kaczyńskiego
Postanowienie Sądu Rejonowego w Płocku
Marek Martynowski: Zanim zagłosujesz poznaj mnie i moje poglądy
Forum Młodych PiS w Płocku
Klub GP w Płocku
Apel do radnych
Składowisko odpadów w Rachocinie do zamknięcia?
Złoty słabszy w I kwartale nie tylko od euro, ale i walut regionu
Komenda Miejska Policji w Plocku-odpowiedź
Państwo bez głowy


...oglądane fotki:
p1000098.jpg
zyrardow4_1.jpg
758cb69f3fd1b0a4c2b4abb8bcd3fa85.jpg
32e013d208bd4ab872c69543bdd1041f.jpg
msza10.jpg
msza2.jpg
adsc06958.jpg
terlikowski2.jpg
img_0037.jpg
9_2.jpg

Polub nas na Facebook i poleć stronę znajomym!
Zobacz także
· Uwaga konkurs!
· Liderzy list PiS w wyborach do Rady Miasta Płocka 16 listopada
· UWAGA! Zmiana siedziby biura PiS w Płocku
· 11 listopada... Dzień Polskiej Kuchni w Płocku
· "The Soviet Story" z Gazetą Polską 7 listopada
· 1 listopada zapal znicz Bohaterom
· 11 listopada Marsz Niepodległości
· 10 listopada - 7 miesiąc po Tragedii Narodowej w Smoleńsku
· Wybór między niebem a piekłem. 21 listopada wybierz sam ;)
· Uwaga uwaga, nadchodzi
· 11 Listopada w Nowym Duninowie
· UWAGA
· UWAGA !!!
· UWAGA !!!
· Obchody 11 listopada 2008 r. w Płocku.
11 listopada - uwaga na prowokacje
Klub GP

źródło: Warszawska Gazeta, naszeblogi.pl/Mirosław Kokoszkiewicz

W niedzielę kolejny 11 listopada i Święto Niepodległości. Jeszcze w pamięci mamy ubiegłoroczne obchody i perfekcyjnie wykryte oraz zarejestrowane przez internautów prowokacje reżimu mające skompromitować tak organizatorów jak i uczestników patriotycznego marszu. Znamienne i demaskujące jest dzisiejsze milczenie mediów „mętnego nurtu” o podpalonym wozie transmisyjnym telewizji TVN i policyjnym radiowozie. Do tej pory przed oczami gębę zdemaskowanego policjanta, który przebrany po cywilnemu atakuje gazem Bogu ducha winnego przechodnia z biało-czerwoną flagą, po czym kopie go brutalnie po głowie i twarzy.

Trzeba wziąć pod uwagę, że partacze z tajnych służb i policji mieli rok czasu na wyciągnięcie wniosków z ubiegłorocznej wpadki i przygotowanie się w tym roku o wiele dokładniej i bardziej profesjonalnie.

Władza potrzebuje jak kania dżdżu dobrego pretekstu do oskarżenia o jakąś zbrodnię obozu patriotycznego, a wymarzonym przekazem byłby sielski obrazek Pierwszego Gajowego III RP prowadzącego pochód skuszonych darmową grochówką „prawdziwych patriotów” na tle „faszystów-zadymiarzy”.

Dużo się zmieniło przez ten ostatni rok, a władza ofiarowane jej przez Putina pół roku czasu, czyli „trotylowy szantaż”, musi wykorzystać zgodnie z oczekiwaniami kremlowskiego pryncypała. Od jej determinacji, bowiem zależy, jakie próbki trafią do polskiej prokuratury oraz to czy Tusk zapanuje nad sytuacją czy też trzeba będzie skorzystać z kolejnego premiera-słupa, a obecnego przeznaczyć na odstrzał.

Sytuacja jednak zaczyna wymykać się z pod kontroli i nie przesadzę, jeśli powiem, że reżimowi może chodzić po głowie pomysł zastosowania takich nadzwyczajnych środków jak wprowadzenie stanu wyjątkowego czy delegalizacja opozycji.

Co się takiego stało przez ostatnie kilkanaście miesięcy?

Otóż mimo medialnego bombardowania liczba Polaków twierdzących, że 10 kwietnia 2010 roku doszło do zamachu wzrosła początkowo z 8 procent, później 18 i 20 do 36 procent w dniu dzisiejszym, czyli niemal pięciokrotnie. Mało tego, ponad 60 procent rodaków żąda międzynarodowego śledztwa, a przeszło 80 procent domaga się bardziej stanowczych działań w sprawie sprowadzenia wraku nawet jeżeliby miały na tym ucierpieć stosunki polsko-rosyjskie.

Jednak kluczem do zrozumienia rozpaczliwego położenia „sekty pancernej brzozy” jest najmniej eksponowany wynik ostatniego sondażu. Okazuje się, że tylko 4 procent polskich obywateli uważa, że przyczyna tragedii została już wyjaśniona.

Widać wyraźnie, że nawet ta fasadowa i sterowana demokracja z potężnymi ośrodkami propagandy nie jest już w stanie dłużej ukrywać prawdy i zapewniam, że nie brakuje na szczytach władzy doradców, którzy w służbie zbrodni i kłamstwa gotowi są zawiesić na kołku nawet tę demokratyczną resztówkę z ograniczonym prawem do demonstracji, zwalczaną wolnością słowa, milionami podsłuchów zakładanych własnym obywatelom i rosyjskimi serwerami obsługującymi polskie wybory.

Należy pamiętać, że Donald Tusk mimo pozowania na człowieka spontanicznego każde swoje wystąpienie ma bardzo dokładnie zaplanowane, a te słowa wypowiedziane w ubiegły „trotylowy wtorek” nie były przypadkowe:

„Trudno wyobrazić sobie współdziałanie Polaków w sytuacji, w której lider polityczny ubiegający się o władzę, dzieli ludzi w sposób kategoryczny - na zwolenników tezy, że rząd współuczestniczył w zbrodni zabójstwa prezydenta i 95 obywateli w katastrofie smoleńskiej. Nie sposób ułożyć sobie życie w jednym państwie z ludźmi formułującymi tego typu wnioski”

Zauważmy, że Donald Tusk nigdy nie wypowiedziałby powyższych słów bez uprzedniego przygotowania mu przedpola przez prokuratora Szeląga i reakcji redaktora naczelnego Rzeczpospolitej, Tomasza Wróblewskiego, który w opublikowanym oświadczenie zamieścił na kilka godzin słowa „myliliśmy się”, które potem wycofano. Wyglądało to tak jakby owo „myliliśmy się” padło tylko w związku zaplanowanym wystąpieniem Tuska.

Nie chcę forsować teorii spiskowej, ale pamiętajmy, że właścicielem „Rzepy” jest Grzegorz Hajdarowicz, którego „partnerem” biznesowym jest płk Kazimierz Mochol, były wiceszef WSI.

Warto tez pamiętać, że to właśnie zwolniony dyscyplinarnie z „Rzepy” autor artykułu o trotylu na wraku Tupolewa, Cezary Gmyz zdemaskował Tomasza Turowskiego jak komunistycznego szpiega, tak zwanego „nielegała” o pseudonimie „Orsom”, umieszczonego w zakonie Jezuitów i działającego w Watykanie. To właśnie Turowski niedługo przed zamachem został zatrudniony w MSZ przez Radosława Sikorskiego z zadaniem „przygotowania katyńskiej wizyty” śp. Lecha Kaczyńskiego. W ten oto sposób agent Turowski stał się chyba jedynym człowiekiem na świecie, który niejako towarzyszył dwóm najgłośniejszym zamachom ostatnich lat. Był na Placu św. Piotra, gdy Ali Agca strzelał do papieża Jana Pawła II i stał na płycie smoleńskiego lotniska, gdy ginęły tam elity naszego państwa.

Nienawiść zamachowców do Cezarego Gmyza jest, więc uzasadniona, ponieważ to on ujawnił opinii publicznej dwie kluczowe informacje dotyczące smoleńskiego dramatu, demaskujące spiskowców w garniturach i mundurach.

W tym miejscu chce cofnąć się do dnia 12 grudnia 1981 roku, czyli na 24 godziny przed wprowadzeniem stanu wojennego. Właśnie w tym dniu ukazał się w „Polityce” artykuł Andrzeja Krzysztofa Wróblewskiego, ojca dzisiejszego naczelnego „Rzeczpospolitej”, pod znamiennym i nawiązującym do słów Tuska tytułem „Za ciasno w jednej Polsce”.

Autor pisał wtedy między innymi:

„Z chwilą, kiedy się podzielimy na obozy, kiedy kto nie z nami, ten przeciw nam, kiedy zniknie amortyzator obopólnego zaufania – jesteśmy skazani na wojnę domową”.

„Obie strony mają swoje organizacje, swoje programy, my mamy tylko swoje głosy, które powinny się odzywać wszędzie gdzie się gromadzą chmury konfrontacji. I mamy swoją misję do spełnienia, jeśli następny rozdział nie ma być rozdziałem ostatnim”

Widać wyraźnie, że Wróblewski senior w jakimś proroczym natchnieniu przewidział rychłe nadejście „zbawiciela”, czyli renegata i sowieckiego generała w polskim mundurze Jaruzelskiego, który „ocalił” nas od wojny domowej i morza przelanej polskiej krwi.

Czy jego syn Tomasz miał również jakieś wizje publikując oświadczenie, które pozwoliło powtórzyć Tuskowi starą i wypróbowana w PRL-u mantrę o tym, że znowu w Polsce dla kogoś nie ma miejsca?

Dlatego też przestrzegam świętujących 11-go listopada przed prowokacją i namawiam do spokoju oraz dokumentowania wszystkiego, co budzi jakiekolwiek podejrzenia.

Na koniec wrócę do pogrzebu ostatniego prezydenta na uchodźctwie, śp. Ryszarda Kaczorowskiego. Nie podzielam poglądu, że absencja urzędujących prezydenta, premiera, szefa MSZ oraz marszałków sejmu i senatu to skandal i kompromitacja. Oczywiście pojawiło się stado usprawiedliwiaczy w postaci Aleksandra Kwaśniewskiego, Tomasza Wołka i pozostałych salonowych piesków typu Cezary Michalski z kolejnym przesłaniem o treści „Polacy nic się nie stało”.

Ja pójdę jeszcze dalej i powiem, że jestem wdzięczny wymienionym urzędnikom państwowym za ich nieobecność i z tego miejsca pragnę im za to podziękować.

Śp. Ryszard Kaczorowski to był prawy, przyzwoity, uczciwy człowiek oraz wielki polski patriota i dlatego udział w jego pogrzebie zwykłych gangsterów byłby czymś delikatnie mówiąc niesmacznym.

Dlatego Panie i Panowie jeszcze raz dziękuję, że was tam nie było oraz za to, ze zaczynacie dostrzegać niestosowność waszej obecności wszędzie tam gdzie gromadzą się ludzie przyzwoici.

Artykuł opublikowany w już ogólnopolskim tygodniku Warszawska Gazeta


Polecam również tekst "Ładunek C4 w Tu-154m?"

Prof. Andrzej Zybertowicz o Marszu Niepodległości: "Trzeba się liczyć z prowokacjami i medialną nagonką"
AddThis:

Komentarze
#1 | Zz dnia listopad 11 2012 14:53:17
Oglądam relację na żywo i u Komora jest jakieś 4-5tys.osób, z czego 2tys. To ochrona i wojsko
Dodaj komentarz
Nick:

Kod potwierdzający:
Kod potwierdzający


Oceny
Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą oceniać zawartość strony
Zaloguj się , żeby móc zagłosować.

Brak ocen. Może czas dodać swoją?
Dzisiaj imieniny obchodzą
Urszula, Hilary, Celina, Jakub, Janusz"
Google +1
Tweetnij nas!
Kanały RSS
Patriotyczna nuta
Play
Radio - TV
  • TV Trwam
  • Radio Maryja
  • Niepoprawne RadioPL
  • Radio Wnet
  • Katolickie Radio Płock
  • Polskie Radio Armii Krajowej "Jutrzenka"
Najnowszy album
· ZO 2016
· Zobacz całą galerie
Losowa fotka
Logowanie
Nazwa użytkownika

HasłoNie możesz się zalogować?
Poproś o nowe hasło
Aktualnie online
· Gości online: 4

· Użytkowników online: 0

· Łącznie użytkowników: 308
· Najnowszy użytkownik: obogano
Średni ruch dzienny
Odwiedziło ogółem : 25448085
Strona działa od 4204 dni
6053 odwiedzających dziennie
25,448,085 unikalne wizyty